APARTAMENTAI „TENISAS“
/

TAVO POILSIUI PRIE JŪROS PALANGOJE!

 

PASLAUGŲ KAINOS

Mūsų apartamentuose rasite švarius ir kruopščiai įrengtus svečių kambarius. Mes visada siūlome puikų aptarnavimą. Visuose kambariuose yra atskiri vonios kambariai. Rūkyti čia griežtai draudžiama.


DVIVIETIS KAMBARYS

 

Dviviečiuose erdviuose kambariuose yra dvi viengulės arba viena didžiulė dvigulė lova. Šie kambariai yra puikiai pritaikyti verslininkams ir keliautojams. Juose gali puikiai jaustis du žmonės.


Dviviečių kambarių kaina 45-70 €

 

TRIVIETIS KAMBARYS

 

Triviečiuose kambariuose yra trys didelės lovos. Kambariai yra pritaikyti šeimoms, norinčioms puikiai praleisti savo atostogas. Triviečiame kambaryje gali puikiai jaustis trijų asmenų šeima.


Triviečių kambarių kaina 65-90 €

 

KETURVIETIS KAMBARYS

 

Mūsų erdvūs keturviečiai kambariai yra kruopščiai įrengti, siekiant patenkinti mūsų svečių lūkesčius. Šie keturviečiai kambariai žvelgia į įkvepiančius Palangos miesto vaizdus.


Keturviečių kambarių kaina 105-130 €

 

Papildoma  lova10 €/para


KONFERENCIJŲ SALĖ

Tai 45 kv. m. erdvė Jūsų renginiams, susitikimams, seminarams, paskaitoms. Konferencijų salė talpina 20 asmenų. Salėje yra vaizdo projektorius, garso įranga, kondicionierius, šviesolaidinis internetas. Esant poreikiui, galime pasirūpinti Jūsų renginio maitinimu.

Konferencijų salės kaina 10 €/val. arba 50 € dienai.

Apartamentų „Tenisas“ gyventojams taikoma – 20 % nuolaida konferencijų salės nuomai.