APARTAMENTAI „TENISAS“
/

TAVO POILSIUI PRIE JŪROS PALANGOJE!

 

Savo apartamentuose mes visada pasiruošę suteikti Jums išskirtinius potyrius, nepaisant, ar apsistojate čia pailsėti, ar verslo reikalais.

Atstumas iki jūros – vos 500 metrų, o iki šurmuliuojančios Basanavičiaus gatvės – 900 metrų. Vieta puikiai tiks mėgstantiems kiek ramesnį poilsį atokiau nuo kurorto centro. Aktyvios mankštos mėgėjai šalia apartamentų atras sveikatingumo taką. Vos 600 metrų iki pramogų nestokojančios vaikų žaidimo aikštelės, todėl apartamentai idealiai subalansuoti šeimoms.

Apartamentų kambariai šviesūs, erdvūs ir labai jaukūs, o juose yra viskas, ko gali prireikti Tavo poilsiui: lovos, dušai, bevielis internetas, šaldytuvas, spinta ir kiti patogumai.
Jei atvykote verslo reikalais, turite galimybę pasinaudoti jaukia konferencijų sale, kuri talpina iki 20 asmenų. Joje rasite vaizdo ir garso įrangą.

Apartamentų teritorijoje – vienintelės 6 gruntinės teniso kortų aikštės Palangoje, o mėgstantiems aktyvias vandens ir sveikatinimo pramogas – kviečiame apsilankyti Palangos baseine.


DARBUOTOJAI

Mūsų patyrę darbuotojai dirba visą savaitę, kad galėtų pasirūpinti Jūsų patogia viešnage ir poilsiu. Jauna ir svetinga komanda nori Jums pasiūlyti nepakartojamų įspūdžių – draugiški ir profesionalūs darbuotojai yra pasirengę padėti Jums kasdien.