APARTAMENTAI „TENISAS“
/

TAVO POILSIUI PRIE JŪROS PALANGOJE!

 

KARŠČIAUSI PASIŪLYMAI JŪSŲ POILSIUI PRIE JŪROS!

Naujienos


Grįžti į peržiūrą

2020-10-01

Ruduo šildo – kviečiame lankytis pirčių programose!

Kviečiame apsilankyti pirčių programose Palangos baseine! Išsirinkite savo mėgstamiausią arba išbandykite visas!

Kiekvieną TREČIADIENĮ:
18:00 – Kūno šveitimas druska. Programos metu kūnas padengiamas druska, masažiniais judesiais atliekamas lengvas kūno šveitimas. Druska nušveičia negyvas odos ląsteles ir šalina susidariusius toksinus iš žmogaus organizmo. Jaučiamas visuminis, giliai valantis poveikis visam organizmui.
19:00 – Muilo putų procedūros. Muiluojamas visas kūnas atsipalaiduoja, mažinama raumenų įtampa, gerinama kraujotaka ir medžiagų apykaita.
20:00 – Puoselėjančios veido procedūros. Programos metu naudojamos kaukės, kurios stangrina, maitina ir atjaunina veido odą.

Programų trukmė: 20 min.
Programas veda: Rimgailė Brazdeikienė

Kiekvieną KETVIRTADIENĮ ir PENKTADIENĮ:
18:00 – Aromatinė terapija. Programos metu atskleidžiami natūralūs gamtos kvapai, turintys terapinį poveikį kvėpavimo takams bei bendrai savijautai. Išskiriami eteriniai aliejai ne tik atpalaiduos kūną, bet ir pasitarnaus sveikatai.
19:00 – Haloterapija. Tai inhaliacinė druskos procedūra, kuri teigiamai veikia kvėpavimo takus, stiprina imunitetą, stabilizuoja fizinę ir emocinę būklė.
20:00 – Garso terapija. Programos metu naudojamas 7 metalų lydinio dubenėlis iš Tibeto. Dubenėlio skleidžiami garsai padeda atsikratyti streso, atpalaiduoja, pažadina gerą nuotaiką ir vidinę harmoniją.
21:00 – Intensyvi garo terapija. Tai giluminis kūno įkaitinimas, naudojant eterinį pipirmėtės aliejų. Programa skirta karščio mėgėjams.

Programų trukmė: 20 min.
Programas veda: Modestas Žukauskas

Kiekvieną ŠEŠTADIENĮ:
18:00 – Šilumos terapija. Procedūros metu kūnas įšyla ir tuomet šveičiamuoju mišiniu, masažiniais judesiais pašalinamos negyvos odos ląstelės, išvalomos poros, paskatinamas odos atsinaujinimas. Suminkštėja viso kūno oda, pagerėja kraujotaka.
19:00 – Aromatinė terapija. Programos metu atskleidžiami natūralūs gamtos kvapai, turintys terapinį poveikį kvėpavimo takams bei bendrai savijautai. Išskiriami eteriniai aliejai ne tik atpalaiduos kūną, bet ir pasitarnaus sveikatai
20:00 – Ajurvedinė terapija. Programos pradžioje į kūną įmasažuojamas aliejus, kuris pirtyje pašalinamas kartu su prakaitu ir toksinais. Palaipsniui keliama temperatūra ir drėgmė stimuliuoja kraujo tėkmę, tokiu būdu intensyviai valoma oda, atveriamos poras, šalinamos negyvos odos ląstelės ir nešvarumai.

Programų trukmė: 20 min.
Programas veda: Rimgailė BrazdeikienėGrįžti į peržiūrą