APARTAMENTAI „TENISAS“
/

TAVO POILSIUI PRIE JŪROS PALANGOJE!

 

KARŠČIAUSI PASIŪLYMAI JŪSŲ POILSIUI PRIE JŪROS!

Naujienos


Grįžti į peržiūrą

2020-07-01

Apartamentuose „Tenisas“ patogus poilsis visiems

Po ilgų klajonių iš vienų savininkų rankų į kitas, kurorto centrinėje dalyje esantys apartamentai „Tenisas“ vėl sugrįžo Palangos savivaldybei.
Šiuos apartamentus perdavus VšĮ „Palangos investicijų valdymas“ paskutiniu metu menkai prižiūrimas pastatas per trumpą laiką buvo paruoštas naujam gyvenimui.
„Gegužę perėmus apartamentus mūsų darbuotojai kelias savaites jį ruošė sezono pradžiai: buvo šveičiamos patalpos, atliekamas kosmetinis remontas, rūpinamasi reikalinga buitine technika, patalyne“, – pasakojo VšĮ „Palangos investicijų valdymas“ direktoriaus pavaduotojas ūkiui Donatas Elijošius.
Pradėjus veikti apartamentams čia buvo sukurtos 4 papildomos darbo vietos.
Iš viso apartamentuose yra 24 kambariai. Iš jų septyniolika – dviviečių, vienas trivietis ir šeši apartamentai su atskira svetainės ir miegamojo patalpa. Viename iš apartamentų yra atskira virtuvėlė. Visuose kambariuose yra šaldytuvai ir televizoriai.
Apartamentų svečiai buvo priimami nuo paskutiniosios gegužės savaitės. Per pirmąjį mėnesį apartamentuose „Tenisas“ jau ilsėjosi apie 200 svečių. Anot D. Elijošiaus, jau šiuo metu liepos ir rugpjūčio mėnesiams yra užsakyta daugiau nei pusę viešbučio kambarių.
Į vos už keleto šimtų metrų nuo jūros esančius apartamentus poilsiautojus vilioja ir nedidelės kainos.
Palangos savivaldybės taryba vasaros sezono metu yra nustačiusi 50 eurų dviviečio kambario kainą. Trivietis kambarys kainuoja 70, o apartamentai – 90 eurų. Šaltuoju metų laiku šių kambarių kaina yra 20 eurų mažesnė.
Apartamentų numerių kaina yra be maitinimo – kol kas čia esanti kavinė neveikia, tačiau kadaise buvusią populiarią kavinę „Tenisas“ ketinama atgaivinti kitais metais.
Apartamentuose „Tenisas“ ypač laukiami teniso žaidimo mėgėjai, nes čia sportuoti yra idealios sąlygos – šalia apartamentų yra Palangos sporto centrui priklausantys teniso kortai, kuriuose už nedidelį mokestį gali žaisti visi poilsiautojai ir palangiškiai.Grįžti į peržiūrą